بینی غضروفی چیست ؟

بینی غضروفی چیست ؟

بینی غضروفی به بینی گفته می شود که تشکیل شده از پوستی نازک با بافت غضروفی و  بسیار محکم هستند .به چنین بینی هایی بینی استخوانی گفته می شود .بینی های استخوانی ظاهرشان کاملاً مشخص است و قوز و برآمدگی در بینی های استخوانی وجود دارد و در بعضی مواقع امکان دارد با انحراف همراه باشد که معمولاً با جراحی زیبایی بینی می توان مشکل و انحراف بینی استخوانی را به طور کامل برطرف کرد.

بهتر است قبل از اینکه خودتان را برای جراحی آماده کنید با  بهترین جراح بینی در تهران خود جلسه ای بگذارید و تمام مواردی که از جراحی انتظار دارید را مطرح کنید و در صورت هر گونه سوابق بیماری حتماً پزشک خود را مطلع کنید .در این جلسه، معاینه از بینی شما توسط پزشک انجام می شود و مواردی چون اندازه ، ضخامت پوست ،انحراف و … مورد ارزیابی قرار می گیرد.

تفاوت بینی گوشتی و استخوانی چیست ؟

تفاوت عمده در غضروف می باشد و دیگر تفاوت جنس پوست است معمولاً بینی های گوشتی دارای پوست ضخیم و بینی های استخوانی دارای پوست های نازک هستند .

هزینه  جراحی بینی استخوانی

هزینه ی عمل بینی به گونه ای است که بیمار حتماً باید معاینه شود و بعد توسط پزشک اعلام شود زیرا هزینه جراحی بینی در افراد با توجه به مشکل بینیشان متفاوت است و پزشک باید بینی بیمار را معاینه کند شاید بیمار مشکل درمانی هم داشته باشد و یا شاید هدف بیمار فقط جراحی زیبایی بینی باشد به همین دلیل هزینه ها متفاوت خواهد بود.

آیا در جراحی  بینی پیوند غضروف وجود دارد ؟

بله قسمت هایی از بینی دارای غضروف هستند مانند قسمت هایی از پشت بینی و یا انحراف تیغه بینی و در صورت لازم شاید نیاز باشد که برداشته شود و برای دیگر قسمت ها مورد استفاده قرار می گیرد مانند پرکردن قست هایی از بینی یا فرم دادن بینی و یا دیگر قسمت ها بنابراین پیوند غضروف در جراحی بینی وجود دارد .

جراحی گوش

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − شش =