جراحی ترمیم لب

جراحی ترمیمی لب ها

ممکن است لب ها بر اثر تصادف و یا عارضه و سانحه دچار تغییرات ظاهری شود، همچنین ممکن است سوختگی و پارگی باعث تغییر در بافت لب ها بشود . در این مقاله سعی بر آن شده است که نحوه انجام و کاربرد جراحی ترمیم لب بیان گردد . در صورت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با این جراحی با مطب دکتر مجید نداف کرمانی ، فوق تخصص جراحی پلاستیک تماس بگیرید.

لب ها اعضای اصلی در زیبایی صورت محسوب می شوند و در صورت تخریب و یا تغییر آن هم به صورت مشهود می تواند در جذابیت و زیبایی فرد تاثیر منفی بگذارد. هرچند که این دسته از عوارض ناخواسته بوده و فرد تمایلی به آن ندارد اما می توان از آن به عنوان یک عضو برای جراحی زیبایی یاد کرد .

این دسته از جراحی ها که به ترمیم نواقص لب ها می پردازد نیازمند یک جراح متبحر و با تجربه است .

 

جراحی ترمیم لب در موارد زیر کاربرد دارد

  • جراحی ترمیم لب در لب های بریده
  • جراحی ترمیم لب در لب های دچار سوختگی
  • جراحی ترمیم لب در لب هایی که در اثر تصادف بافت آن از بین رفته است
  • اصلاح مشکلات لب در کودکانی که به صورت مادرزادی دچار شکاف کام و لب هستند
  • سایر موارد

جراحی ترمیم لب در بسیاری از موارد نیازمند تیم پزشکی با تجربه و متخصص می باشد و این اقدام توسط دکتر نداف کرمانی ، فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی قابل انجام می باشد .این جراحی نتایج درخشانی برای بازسازی لب ها و اصلاح معایب موجود در آن دارد و عزیزانی که از مشکلات ظاهری در لب ها رنج می برند می توانند با معاینه و بررسی دقیق جراح برای ایده ال بودن جراحی مد نظر قرار بگیرند و طی جراحی ترمیمی لب ها بافت کلی لب و یا فرو رفتگی و بیرون زدگی ها را اصلاح نمود .

برچسب گذاری توسط , , , ,

2 دیدگاه در “جراحی ترمیم لب

  1. سلام لب بالایی سمت چپ من دراثر زمین خوردم که هم خط لبم خراب شده هم خراب بخیه زدن بزرگتر از سمت راست هست،ممنون میشم بگین کجا بیام،هزینش چقدره راستی واسه چروک صورت هم میام خدمتتون،ممنون مرسی،09196258237.
    تماس یاپیامک بدین ممنون،ایمیل قطع،کدشو فراموش کردم

  2. لب بالا سمت چپ خط لبم خراب شده بزرگتر شده،دراثر یه ضربه اینجوری شده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + 7 =