جراحی ترمیم لب

جراحی ترمیمی لب ها

ممکن است لب ها بر اثر تصادف و یا عارضه و سانحه دچار تغییرات ظاهری شود، همچنین ممکن است سوختگی و پارگی باعث تغییر در بافت لب ها بشود . در این مقاله سعی بر آن شده است که نحوه انجام و کاربرد جراحی ترمیم لب بیان گردد . در صورت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با این جراحی با مطب دکتر مجید نداف کرمانی ، فوق تخصص جراحی پلاستیک تماس بگیرید.

لب ها اعضای اصلی در زیبایی صورت محسوب می شوند و در صورت تخریب و یا تغییر آن هم به صورت مشهود می تواند در جذابیت و زیبایی فرد تاثیر منفی بگذارد. هرچند که این دسته از عوارض ناخواسته بوده و فرد تمایلی به آن ندارد اما می توان از آن به عنوان یک عضو برای جراحی زیبایی یاد کرد .

این دسته از جراحی ها که به ترمیم نواقص لب ها می پردازد نیازمند یک جراح متبحر و با تجربه است .

 

جراحی ترمیم لب در موارد زیر کاربرد دارد

  • جراحی ترمیم لب در لب های بریده
  • جراحی ترمیم لب در لب های دچار سوختگی
  • جراحی ترمیم لب در لب هایی که در اثر تصادف بافت آن از بین رفته است
  • اصلاح مشکلات لب در کودکانی که به صورت مادرزادی دچار شکاف کام و لب هستند
  • سایر موارد

جراحی ترمیم لب در بسیاری از موارد نیازمند تیم پزشکی با تجربه و متخصص می باشد و این اقدام توسط دکتر نداف کرمانی ، فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی قابل انجام می باشد .این جراحی نتایج درخشانی برای بازسازی لب ها و اصلاح معایب موجود در آن دارد و عزیزانی که از مشکلات ظاهری در لب ها رنج می برند می توانند با معاینه و بررسی دقیق جراح برای ایده ال بودن جراحی مد نظر قرار بگیرند و طی جراحی ترمیمی لب ها بافت کلی لب و یا فرو رفتگی و بیرون زدگی ها را اصلاح نمود .

برچسب گذاری توسط , , , ,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × سه =