جراحی پره های بینی

جراحی پره های بینی

جراحی بینی می تواند به دلایل مختلف برای افراد انجام شود . جراحی پره های بینی یکی از جراحی هایی می باشد که افراد متقاضی تمایل بیشتری به آن نشان داده اند . در افرادی که دارای بینی های گوشتی می باشند معمولا بیشتر تصمیم به جراحی پره های بینی می گیرند ،به این دلیل که در بینی های گوشتی در بیشتر حالات سوراخ های بینی بزرگ و پهن می باشند در نتیجه تاثیر زیادی در زیبایی چهره فرد دارند .جراحی پره های بینی نیزبرای عدم تقارن سوراخ های بینی هم انجام می شود .

ساختار کلی بینی در جراحی پره های بینی

همانطور که می دانید بینی از قسمت های مختلفی تشکیل شده است و هر قسمت بینی می تواند تاثیر به سزایی در زیبایی بینی داشته باشد . در جراحی زیبایی بینی پره های بینی می توانند در نتیجه جراحی بینی تاثیر گذار باشند . پره های بینی دارای بافتی نرم می باشند در صورتی که این بافت بیش از اندازه بزرگ باشد در نتیجه پره های بینی نیز بزذگ تر می شوند .

جراحی-پره-های-بینی

اقدامات قبل از جراحی پره های بینی

یک جراح بینی خوب باید قبل از جراحی بینی مردان ،بینی را به طور کامل از تمامی جهات بررسی کند .با بررسی های لازم جراح بینی در رابطه با نتیجه جراحی بینی و نحوه جراحی بینی با بیمار خود صحبت می کند ،اگر قصد بیمار از جراحی بینی تنها جراحی پره های بینی باشد ،سوراخ های بینی از تمام جهات بررسی می گردد تا بتوان تاثیر خوبی بر نتیجه جراحی بینی گذاشت  . در نتیجه بیمار با نحوه و البته نتیجه جراحی بینی آگاه می شود .

نحوه جراحی پره های بینی

این جراحی در دسته جراحی هایی می باشد که باید بسیار دقیق انجام شود ،جراح در این جراحی باید با مهارت کافی پیش برود . بعد از بیهوش کردن بینی جراح بینی برش های پره های بینی را انجام می دهد و این برش ها باید بر مبنای بررسی های قبل از جراحی بسیار دقیق و حرفه ای زده شود ،در نتیجه مهارت جراح بینی خوب در تهران  بسیار مهم می باشد .

جراح بینی باید حتما قبل از جراحی بینی ،بینی را از جهات زیر بررسی کند

  • بینی باید از زاویه بغل بینی بررسی گردد .
  • بینی باید از زاویه پایین نوک بینی در مقایسه با سوراخ های بینی بررسی گردد.
  • بینی باید از زاویه روب رو و البته اندازه های پره های بینی به طور کامل بررسی گردد .
برچسب گذاری توسط ,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + ده =