عکس عمل زیبایی واژن

جراحی زیبایی واژن

خیلی از خانم ها به دلیل شکل ظاهری واژن خود تمایل زیادی به برقرای رابطه جنسی ندارند و یا اینکه به دلیل اعتماد به نفس پایین از رابطه خود لذت لازم را نمی برند . اما جراحی و یا روش هایی که امروزه برای خانم ها محبوبیت پیدا کرده است می تواند این مشکلات را برطرف کند .

توصیه دکتر میترا بهمن پور جراح زیبایی زنان و متخصص زنان و زایمان به تمام کسانی که که قصد تغییری در ظاهر آلت تناسلی خود دارند

دکتر میترا بهمن پور به تمامی خانم ها پیشنهاد می کند  بدون دلیل و یا به دلیل حساسیت بیش از اندازه روی ظاهر واژن خود اقدام به هیچ عملی نکنند . بدانید که واژن هر فرد ظاهر منحصر به فرد خود را دارد و قبول ظاهر آن بر عهده شما و پارتنر شماست . در صورتی که نمی دانید دارای لابیا و آلت تناسلی نرمال هستید می توانید با دکتر میترا بهمن پور از طریق شبکه های اجتماعی ارتباط برقرار کنید و یا جهت مشاوره یک ویزیت حضوری داشته باشید.اما اول مطلب زیر را مطالعه کنید تا بدانید جراحی زیبایی واژن چیست : )

 

جراحی زیبایی واژن و یا روش های جوانسازی واژن انواع مختلفی دارد :

و….

لابیاپلاستی

یکی از علل های انجام لابیاپلاستی عدم قرینگی لابیاها می باشد ، معمولا بیمارانی که عدم تقارن بین لابیاها دارند ، با انجام لابیاپلاستی قرینگی لابیاها ایجاد می شود .

معمولا لابیاپلاستی با بی حسی موضعی انجام می شود ، این عمل نیاز بیهوشی ندارد .

 

لابیامینورپلاستی

جوانسازی واژن با پی آر پی

چندین سال از پی آر پی یا پلاسمای غنی از پلاکت ها برای جوانسازی ارگان های مختلف استفاده می شود ، امروزه ثابت شده که استفاده از پی آر پی در مبحث زنان برای ارگاسم بهتر و فانکشن و عمل بهتر دستگاه تناسلی بسیار مفید است ، به علت فاکتورهای رشد زیادی که در پی آر پی وجود دارد ، اگر بانوان به فکر جوانسازی واژن هستند ، پی آر پی واژن بسیار موثر است .

 

جوانسازی واژن با پی آر پی

تزریق چربی به واژن

تزریق چربی به واژن یکی دیگر از روش های جوانسازی واژن است که چربی ها را از بدن خود شخص برداشت ،  در روش تزریق چربی به واژن اگر شخص خیلی لاغر باشد از بانک چربی استفاده می شود ، تزریق چربی به واژن نیازی به بیهوشی ندارد .تزریق چربی به واژن به دلیل وجود سلولهای استمسل سبب جوانسازی واژن هم می شود.

تزریق چربی به لابیاماژور ( لابیا مینور ، لابیا ماژور چیست ) برای حجیم سازی واژن هم موثر است ، تزریق چربی به نقطه جی همچنان سبب افزایش ارگاسم می شود .

 

عکس واقعی قبل و بعد تزریق چربی به واژن

 

تزریق چربی به نقطه جی

در بانوان نقطه ای بنام نقطه جی وجود دارد که با تحریک این نقطه ارگاسم در بانوان افزایش می یابد با تزریق چربی به نقطه جی می توان افزایش ارگاسم را در بانوان افزایش داد .تزریق چربی به این نقطه می تواند سبب حجیم سازی واژن شود .

تنگ کردن واژن

تنگ کردن واژن با لیزر

تنگ کردن واژن با نخ

تنگ کردن واژن با جراحی

تنگ کردن واژن با RF

بسته به وضعیت واژن وانتظارات بیمار تنگ کردن واژن به یکی از روشهای بالا انجام می شود ، تنگ کردن واژن مانند سایر روشها نیازی بیهوشی ندارد ، طبق آخرین نتایجی که دربیماران مختلفی انجام شده است ، تنگ کردن واژن با لیزر سبب سفت شدن عضلات واژن می شود.تنگ کردن واژن با RF نتایج درخشانی در درمان گشادی واژن دارد، البته بسته به وضعیت واژن نتایج تنگ کردن در هر شخص متفاوت است .

 

نحوه عملکرد تنگ کردن واژن با لیزر

 

آیا همراه با زایمان می توان لابیاپلاستی یا سایر جراحی زیبایی واژن را انجام داد ؟

در دوران بارداری آناتومی دستگاه تناسلی همچنین جریان خون دستگاه تناسلی با تغییرات عمده ای همراه است ، جریان خون دستگاه تناسلی حدود دو برابر می شود ، تغییرات و ورم دستگاه تناسلی نمی توان در زمان زایمان جراحی زیبایی واژن و یا لابیاپلاستی را انجام داد . لابیاپلاستی و جراحی زیبایی واژن باید حداقل سه ماه پس از زایمان انجام داد .

 

آیا هزینه جراحی زیبایی واژن شامل بیمه می شود ؟

خیر –  هزینه جراحی زیبایی واژن مانند سایر جراحی های زیبایی شامل بیمه نمی شود،  بسیاری از بانوان می گویند که جراحی زیبایی واژن ممکن است به دلیل درمانی انجام شود، بیمه باید هزینه ای را عودت دهد،اما متاسفانه این امر از نظربیمه یک جراحی زیبایی است درنتیجه شامل بیمه نمی شود و بیمه هیچ هزینه ای بابت این جراحی پرداخت نمی کند.

 

چه مدت پس از جراحی زیبایی واژن می توان مقاربت جنسی داشته باشیم؟

در پاسخ به این سوال باید بیان کرد ، زمان نزدیکی به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد ، عواملی نظیر ، نوع جراحی ، روند بهبود زخم ها ، رعایت مراقبت های پس از عمل، تکنیک جراح در زمان جراحی و…

چه کسانی باید جراحی زیبایی واژن انجام دهند؟

بانوانی که  در زمان نزدیکی درد دارند

بانوانی که در زمان ورزش و انجام حرکات کششی احساس سوزش ، کشیدگی و سایش دارند

بانوانی که لابیاهای نامتقارن و افتاده دارند

بانوانی که در زمان پوشیدن برخی از لباس های جین و چسبان احساس ناراحتی می کنند.

سن مناسب جراحی زیبایی واژن

سن جراحی زیبایی واژن از رنج ۲۰ الی ۵۰ سال است ، علت اینکه در سن کمتر از ۲۰سال این جراحی توصیه نمی شود، عدم بلوغ جنسی و رشد جنسی کامل دستگاه تناسلی می باشد،از سوی دیگر بالای سن ۵۰ سال به دلیل عملکرد بدن روند بهبود زخم ها و بخیه ها به کندی صورت می گیرد ، درنتیجه در بازه سنی ۲۰ الی ۵۰ سال سن مناسبی برای جراحی زیبایی واژن می باشد .

موثرترین و جدیدترین روش جوانسازی واژن

با کمک لیزر مونالیزا تاچ می توان ، جوانسازی واژن را انجام داد ، به کمک لیزر مونالیزا می توان لابیاپلاستی و پرینورافی و سفید کردن واژن را نیز انجام داد .در صورتی که بیمار نیاز به تزریق چربی هم داشته باشد ، همزمان با جوانسازی تزریق چربی به واژن هم انجام می شود .

برای دریافت مشاوره  با دکتر میترا بهمن پور با شماره۲۲۱۷۹۰۷۰   – ۲۲۱۷۵۰۷۰ تماس بگیرید و برای ویزیت حضوری به آدرس تهران، ولنجك ، نبش خيابان ١٨، ساختمان خليج فارس مراجعه کنید .

برچسب گذاری توسط ,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × یک =