نکات مهم تنگ کردن واژن

نکات مهم تنگ کردن واژن

تنگ کردن واژن نیاز به بستری شدن دارد ؟ چه زمانی می توان بعد از تنگ کردن واژن رابطه جنسی داشته باشیم ؟ در این مقاله دکتر بهمن پور به بیان پاسخ سوالات پرتکرار مراجعه کنندگان در خصوص تنگ کردن واژن می پردازند ، نکات مهم تنگ کردن واژن را بیان می کنند .

در خصوص تنگ کردن واژن سوالات بسیار زیادی بیان می شود ، یکی از سوالاتی که بسیار تکرار می شود ، این است که آیا تنگ کردن واژن میل جنسی را کم نمی کند ؟ حس جنسی ما بعد از تنگ کردن واژن از بین نمی رود ؟

نکات مهم تنگ کردن واژن

تاثیر تنگ کردن واژن بر میل جنسی

دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان بیان می کنند که تنگ کردن واژن به روش های مختلفی انجام می شود ، بسته به اینکه وضعیت واژن در چه حالتی است ، روش انتخابی متفاوت است ، در خصوص اینکه بانوان نگران از دست رفتن حس جنسی هستند باید بیان کرد که در بانوانی که وژان بیش از حد سست است ، در زمان مقاربت جنسی این بانوان نه تنها از رابطه جنسی لذت نمی برند بلکه به دلیل اینکه واژنشان بیش از حد گشاد است به بیماری های مختلف از جمله عفونت های مکرر مبتلا می شوند ، با تنگ کردن واژن می توان گشادی واژن را درمان کرد تا هم شخص از عفونت های مکرر در امان باشد ، هم اینکه تنگ کردن باعث می شود که شخص در زمان مقاربت جنسی لذت جنسی بیشتری را تجربه نماید ، در نتیجه نه تنها میل جنسی از بین نمی رود بلکه سبب افزایش تمایل به برقراری ربطه جنسی شود .

آیا می دانستید تنگ کردن واژن با RF نتایج بسیار درخشانی دارد و بلافاصله بعد از تنگ کردن واژن با RF می توانید رابطه جنسی داشته باشید .

بستری شدن بعد از تنگ کردن واژن

بیماران شهرستانی و یا عزیزانی که از خارج کشور جهت تنگ کردن واژن می خواهند اقدام نمایند این است که آیا تنگ کردن واژن نیاز به بستری شدن دارد ؟ چند روز باید در بیمارستان بستری شوند ؟

در پاسخ به این سوال باید بیان کرد که تنگ کردن واژن نه تنها نیاز به بستری شدن ندارد بلکه در مدت زمان کمی انجام می شود ، معمولا تنگ کردن واژن نیاز به یک الی دو ساعت زمان نیاز دارد ، بنابراین عزیزانی که در تهران نیستند نیاز نیست که در بیمارستان بستری شوند ، و یا مکانی را رزرو نمایند جهت استراحت ، یک ساعت بعد از جراحی می توانند به شهر خود بازگردند.

مدت زمان استراحت بعد از تنگ کردن واژن

دکتر بعد از تنگ کردن واژن چند روز باید استراحت کنیم ؟ کی می توانیم به سرکار بازگردیم ؟

یکی از نکات مهم تنگ کردن واژن استراحت و نقاهت پس از آن است .

بسته به اینکه کدام روش تنگ کردن واژن برای شما انتخاب شود ، نقاهت پس از آن متفاوت است ، ولی به طور کلی تنگ کردن واژن نیاز به 72 ساعت استراحت دارد ، اما مقاربت جنسی را باید بعد از یک ماه انجام داد ، ولی اگر تنگ کردن واژن با RF باشد شخص بلافاصله بعد از تنگ کردن واژن می توان تنگ کردن واژن را انجام داد .

یکی از نکاتی که بعد از تنگ کردن واژن باید رعایت نمایید این است که نباید تا یک ماه فعالیت های سنگین را انجام دهید و یا اینکه اجسام سنگین را بلند نمایید .

مقالات مرتبط به تنگ کردن واژن

 

برچسب گذاری توسط , ,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + بیست =